KATILIMCILARIN AŞAĞIDAKİ DERSLERDEN KATILMAK İSTEDİKLERİNE KAYIT YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

KAYIT TAMAMEN ÜCRETSİZ OLUP SADECE ORGANİZASYON GEREKLİLİKLERİ NEDENİ İLE İSTENİLMEKTEDİR.

DERSLER SAAT 16:00 DA BAŞLAYACAKTIR. BİTİŞ SAATİ SUNUMLARIN BİTİŞİNE GÖRE OLUŞACAKTIR

[email protected] 

28 Nisan Salı Dersleri

  • Kraniosinostozlar

    Dr. Saffet Mutluer

    16:00
  • İntraserebral Hematomlar

    Dr. Onur Özgüral - Ankara Üniversitesi

    16:30
  • Epilepsi Cerrahisi

    Dr. Gökhan Kurt - Gazi Üniversitesi

    17:00

29 Nisan Çarşamba Dersleri

  • Hidrosefaliler

    Dr. Suat Öktem - Erciyes Üniversitesi

    16:00
  • Hareket Bozukluklarının Cerrahi Tedavisi

    Dr. Ersoy Kocabıçak - On Dokuz Mayıs Üniversitesi

    16:30
  • Diffüz Aksonal Yaralanma

    Dr. Tuğba Moralı Güler - Karabük Üniversitesi

    17:00

30 Nisan Perşembe Dersleri

  • Metastatik Omurga Tümörleri

    Dr. Erkan Kaptanoğlu

    16:00
  • Aydınlatılmış Onam

    Dr. Erdal Kalkan

    16:30
  • Meningomyelosel

    Dr. Tuncer Turhan

    17:00

1 Mayıs Cuma Dersleri

  • İntrameduller Spinal Kord Tümörleri

    Dr. Selçuk Palaoğlu

    16:00
  • Lomber Foraminal ve Far Lateral Disk Hernileri

    Dr. Sait Naderi - SB Ümraniye EAH

    16:30
  • Vestibuler Schwannomlar

    Dr. Memduh Kaymaz - Gazi Üniversitesi

    17:00

4 Mayıs Pazartesi Dersleri

  • Spinal Enfeksiyonlar

    Dr. Murat Hancı - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

    16:00
  • Beyin Sapı Anatomisi ve Güvenli Giriş Yolları

    Dr. Kaan Yağmurlu - Virginia Üniversitesi

    16:30
  • Lomber Dar Kanal

    Dr. Timur Yıldırım - Karatay Üniversitesi Medicana Konya Hastanesi

    17:00

5 Mayıs Salı Dersleri

  • Endoskopik Kafa Tabanı Cerrahisi: Anatomi ve Temel Bilgiler

    Dr. Emrah Çektikçi - Gazi Üniversitesi

    16:00
  • Nöroşirürjide Sıvı ve Elektrolit

    Dr. Emre Durdağ - Başkent Üniversitesi

    16:30
  • Geriatrik ve Osteoporotik Olgularda Enstrumantasyon

    Dr. Onur Ulu - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

    17:00

6 Mayıs Çarşamba Dersleri

  • Subaksiyel servikal travmada sınıflandırma ve tedaviye karar verme

    Dr. Erkin Sönmez - Başkent Üniversitesi

    16:00
  • C2 Kırıkları ve Tedavisi

    Dr. Serkan Şimşek - Lokman Hekim Üniversitesi

    16:30
  • Dekompressif Kraniektomi

    Dr. Selim Ayhan - Başkent Üniversitesi

    17:00

7 Mayıs Perşembe Dersleri

  • Cerrahide Karar Verme

    Dr. Murad Bavbek

    16:00
  • Klival Kordomalar

    Dr. Mustafa Berker - Hacettepe Üniversitesi

    16:30
  • Dermoid Epidermoid Tümörler

    Dr. Oktay Gürcan - SBÜ Ankara Şehir Hastanesi

    17:00

8 Mayıs Cuma Dersleri

  • Çocukluk Çağı Posterior Fossa Tümörleri

    Dr. Nejat Akalan - Medipol Üniversitesi

    16:00
  • Frontal Lobun Fonksiyonel Anatomisi ve Bağlantı Yolları

    Dr. Baran Bozkurt - Acıbadem Üniversitesi

    16:30
  • Ateşli Silah Yaralanmaları

    Dr. Özkan Tehli - GATA

    17:00