Hasta Yorumları arab-flag usa-flag russia-flag
Beyin Sapı Kavernomu
avatar
K....Y

Alp hocam o kadar ilgili ve iyi bir hoca ki kelimeler yetmez anlatmaya kızımın beyninde kavernom vardı rastlantı eseri beyin sapında da olduğunu öğrendik ve duyduklarımız bizi çok korkuttu bir çok dok ile görüştük Allah karşımıza Alp hocayı çıkardı beyin sapındaki kavernom ameliyat ile alındı çok şükür kızım iyi durumda Alp hocama ne kadar teşekkür etsek hiç bir şekilde tam olmayacak iyi ki varsınız hocam

Spina Bifida
avatar
Y....Ö

Sayın Doç. Dr. Alp hocam ile kızımızın spina bifida ameliyatından önce tanıştık. Gerek çocuk ile iletişimi gerekse bize verdiği bilgilerin tatmin ediciliği sebebiyle 2018 yılında kızımız için başarılı bir ameliyat yaptı ve bu süreçten sonra da rutin muayenelerde kendisi ile görüşüyoruz. Hiçbir şeyi şansa bırakmadan bizi endişeye sevk etmeden ama olabilecek riskleri de anlatan ve en önemlisi 4 yaşında ki kızımızın korkmasına sebep olabilecek en ufak bir davranışı olmadan sevgi dolu bir kontrol daha geçirdik. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Şantsız Hidrosefali
avatar>
M....K

Kızım 1 yaşindayken şantsiz hidrosefali ameliyatini yapti çok menmun kadik çok iyi bir doktor tekrateşekkür ederiz

Kraniosinostoz
avatar>
P....

Çok iyi bir doktor. İşinin ehli, hemen sorunu çözüp algıladı .Hemen ameliyatı gerçekleştirdi. Kafatası şekil bozukluğu vardı ve buna bağlı iyi huylu tümör alındı.Sonrasında beklenildi, patoloji sonucu iyi çıktı .Onkolojiye tedbir amaçlı yönlendirildi.Genel vücut bakıldı .Bunlar çok şükür iyi çıktı. Tedbiri elden bırakmıyor hocamız.

Beyin Tümörü
avatar>
Ci....N

5 yaşındaki kızımın hem beyin tümörü hemde menenjit bağlı yoğun bakım sürecinde gece gündüz demeden gerek ameliyat olsun gerekse tedavide bizim hep yanımızda olmuş ve moral vermiştir.Çok ama çok iyi bir insan ve doktordur.Bence Türkiye’nin en iyi çoçuk beyin cerrahi doktorudur. Ankara Gazi hastanesinde görevli olup ekip olarakta çok iyiler.Her şey için sonsuz teşekkür Alp hocam.